Třebíč 5.-6.1.2008

Zdravíme celou Vosí bandu v roce 2008. Abychom Vás nabudili a zároveň vzbudili ze zimního spánku, bzučíme na poplach, že tady máme novou sezónu a s ní první absolvované závody v roce 2008.

Opět jsme se vypravili do Třebíče na další díl „Zimního přeboru“, který se konal 5. - 6.1.2008. Členové výpravy se trošku pozměnili, takže tentokrát jsme jeli ve složení:

Ňamka Terka Mrkvička s Sheilou
Petra Ikinková Krisová s Iky
Petra Abbová Greková „Bubu“ s Abbíčkem
Božka Huba Nevymáchaná alias Navigace (zaplať pan pes za ni)

Opět jsme vyrazili (musím psát –i na konci, byl tam přece i pan pes) už v pátek odpoledne, abychom si to všechno pořádně užili. V 18,00 jsme už byli v Bažantnici, ve 20,00 jsme si cpali bříška, ve 22,00 byla většina zahřívadla vypita a ve 24,00 jsme šli do hajan. Je důležité míti plán.:-)

Nebudu popisovat průběh závodů, to si ostatně můžete přečíst na stránkách účastníků. Ale musím zmínit dílčí úspěchy našich týmů. Tož já (Bubu) jsem teda nic moc nezabojovala, ale přece jen se mi povedlo vyběhat alespoň v Openu 3. místo – z 39-ti týmů (no a to taky bylo vše..hehe..), Ikinková doběhla všechny běhy do součtu a celkově se umístila v součtu za oba dny na 11.!!! místě z 39 týmů a Terka...no Terka...co říci, jak to říci, hlas se chvěje, slova se zadrhávají, slza se v oku třpytí...zkrátka Terezka vyhrála obě zkoušky A3 (10 týmů), ale hlavně - obhájila druhý rok v kategorii A3 a tím se stává, tedy přesněji Sheila, A3 Championem. Oficielně tedy až v říjnu, ale to nám radost nezkazí, že?

Tož tak nějak. Tak doufám, že jsem Vás trochu navnadila. Pěkně si namasírujte svaly, provádějte dechová cvičení a vůbec si zlepšujte různě kondici, aby těch úspěchů přibývalo.:-)

Bubu Abbová Greková