Dvojzkoušky ve Valmezu

19. 5. 2012 Valašské Meziříčí

Tak jsme se zase jednou s Andulou vyhecovaly k účasti na závodech.
Když se na stránkách KAČRu objevily vypsané dvojzkoušky ve Valmezu, neváhala jsem. Na Valašsku mají chatu rodiče mého muže, takže bylo nasnadě spojit dvě příjemné akce. K účasti se rozhodla i Eva Mikurdová s Delisou a v kategorii A0 si to šla poprvé vyzkoušet s Argitou.
Závody proběhly v sympatické atmosféře. Annie se chovala slušně a taky slušně běhala. První zkoušku jsem jí pokazila špatně cíleným ruky máchnutím. Tímto jsem ji poslala do opačné díry tunelu než měla v pořadí. Druhý běh skončil dřívě než začal. Netrpělivá Annie se za mými zády tajně po centimetrech přibližovala až byla velmi blízko první skočce. Jelikož byl druhou překážkou tunel, měla své divé agiliťácké oči jen pro něj a skočku si usnadnila podlezením. Alespoň vím, na co se v tréninku zaměřit. Starty, zóny a náběh do slalomu po nějaké rychlé překážce. Běhavé úseky šly Annie poměrně dobře. Běhala radostně, s chutí.
Stejně jako Argita. Dokonce i Delisa byla v dobrém rozpoložení a parkur absolvovala na své poměry velmi rychlou chůzí. V součtech skončila dokonce na druhém místě.

I když jsme s Annie skončily neslavně, závody jsme si užily. Všem vřele doporučuji :-)

19. 5. 2012 Dvojzkoušky Valašské Meziříčí
pro větší zobrazení kliněte na obrázek

Zapsala Eva Panáčová