Moravskoslezský pohár, Větřkovice 23.6. 2012

Rozhodčí Petr Noga

Za Vosu zde závodila Veronika Kučeriková s Ernym a Biaggim a Kristýna Kropáčová s Kačenkou.
Pan Noga stavěl parkury, které se zdály být na první pohled vcelku bez problémů, ovšem na druhý pohled nebo po tom co se týmy vysekaly na místě, kde to nečekaly, už se zrada najde. Má to hold promyšlené a taková místa staví pěkně cíleně . Mně se podařilo disknout na stejném místě s oběma psy ačkoliv u každého jsem ono kritické místo pořešila jinak. Jsem optimista a se třetím bych zradu už zajisté zmákla .
S Ernym i Biaggim to byl spíše dikotékový den. Jak se říká, že 99 % chyb je na straně psovoda, u běhu s Erym jsme spadli do toho 1 %, kdy za to může pes. Erny to měl na háku a ve dvou tratích si vyběhl z tunelu, zastavil se a větřil a větřil a větřil... Byli jsme sice ve Větřkovicích, ale to teda přeeeehnal! Biaggi moje nervy uklidnil. V prvním běhu byl myšlenkami u háravek, ale pak se rozjel. Byly z toho 2 disky a zkouška MA1 na 1.místě s jednou odmítačkou a parádním časem. Je to jeho 3.zkouška MA1 na výborně a máme tedy splněno pro přestup do MA2! Jeden DIS nám „zapřičinil“ pan rozhodčí, Biaggimu se nelíbilo jak blízko kladiny stál a šel ho zprdnout svým štěkotem...trdlo malé . Erny doběhl zkoušku LA2 na 5.místě. Krista s Kačenkou byly šikovné a doběhly všechny tři běhy. V LA1 vybojovaly 4.místo z 12-ti týmů , v jumpingu a agility 6. a 9. z 25-ti týmů
A pro ty co pojedou v budoucnu do Větřek upozornění: Hemží se to tam černými broučky. Obvykle napadají pouze žlutou barvu, ale těmhle to nestačí....červená, zelená, všelijaká...všecko berou útokem a je jich tam mraky, zamoří i celé stany.

Zapsala: Verča Kučeriková

Verča&Biaggi
Verča &
Biaggi (pro zvětšení klikněte:-))