Třebovický skokan

16. a 17.6. pořádaly Rychlé tlapky závody agility, které pískal Petr Dostál.

Přestože tyto závody byly „za rohem“, sešlo se zde pouze pět vos.
Počasí bylo nádherné, sice na běhání až moc teplé, ale hlavně že nepršelo jako přes týden. Tráva na běhání mohla být na můj vkus trochu nižší, ale dalo se to zvládnout. Povrch byl poset bílými kvítky jetele, na který s velkým pracovním nadšením lítaly včelky.
Asi jsme jim naším běháním narušili jejich pracovní plán. Jen tak se však odradit nedaly. Pokud jim někdo hodně stál v cestě, tak se k němu postavily čelem (tedy spíše zadečkem) a šly do útoku i za cenu života.
Od nás na to doplatila Terka Králová, kterou bodla včelka hned po prvním doběhu. Ten den sice ještě běhala, ale na druhý den zjistila, že jí nějak porostla noha a boty neobuje. V neděli tedy fungovala jako doprovod Evě Maděrové.
Sluníčko bylo také proti nám – doplatila na něj Eva Sikorová, která v neděli také nenastoupila. Kristýnka Kropáčová byla přihlášena pouze na sobotu, takže oba dny Vosu reprezentovala pouze Eva Maděrová a Ivana Šebová.
Z toho důvodu mám také výsledky pouze nás dvou, protože ti, kteří startovali jen v sobotu, nejsou uvedeni v databázi výsledků závodů agility. Takže alespoň tyto úspěšné běhy: Eva Maděrová s Flejkou – sobota - 2. místo open , neděle – 2. místo jumping a 1. místo zkouška MA1; Ivana Šebová s Cory – neděle 1. místo open.

Zapsala: Iva Šebová